Bir Lezzet Öyküsü

Lezzetin, damaklarda yer eden mutluluğun tesadüf olmadığını Kalbur Et misafirleri çok iyi biliyor. Yılların deneyimiyle edindiğimiz tüm sırlarımızın tümünü açıklamamız belki münkün değil ama uzun yıllardır asla taviz vermediğimiz konuları sizinle paylaşmak isteriz.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken tecrübemizi, bilgilerimizi ve malzemelerimizi daima eliyor ve en seçkinlerini servis ediyoruz.

Küçük ya da büyük, yalnızca en iyi besin destekçileriyle çalışıyoruz, her zaman en iyi ve en taze malzemelerle donatılmış olduğumuzu garanti ediyoruz. Her ürün kendi adresinden; birkaç örnek vermek gerekirse, beyaz peyniri Ezine'den, kıvırcık kuzuyu Trakya'dan, pastırmayı Kayseri'den alıyoruz.

En doğal ve taze malzemeyi temin etmek yeter mi? Aynı zamanda, birbirinden özel bu lezzetlerin hünerli ustaların ellerinden çıkması da o derece önemli. Ustalarımız bu yolculukta daima bizimle.

Kalbur Et'e özgü bu lezzetleri, özenli bir sunumla size ulaştırmak, bizi vazgeçilmez kılan başka bir özelliğimiz.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetleri et ve kebap çeşitlerimiz, hafta sonlarında yöresel serpme kahvaltımız, mevsiminde sunduğumuz Kars Ardahan yöresinin meşhur kazı müdavimlerimizin de favorilerinden.

Ailenizle, dostlarınızla keyifli sohbetler eşliğinde yemeğinize, özel günlerinizin organizasyonlarına ve yemekli şirket toplantılarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Herşeyden önemlisi, biz işimizi tutkuyla yapıyor ve her gün misafirlerimize bu lezzetin tesadüf olmadığını göstermek için emek veriyoruz.
 
Metin Akdemir
Kalbur Et Kurucusu
Size Özel
İş yemekleri, doğum günü kutlamaları ya da romantik paylaşımlar... Kalbur Et, farklı konseptlerdeki lezzet anlarınız için ideal bir buluşma noktası.