KALBUR

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken tecrübemizi, bilgilerimizi ve malzemelerimizi daima eliyor ve en seçkinlerini servis ediyoruz.

Küçük ya da büyük, yalnızca en iyi besin destekçileriyle çalışıyoruz, her zaman en iyi ve en taze malzemelerle donatılmış olduğumuzu garanti ediyoruz. Menümüzün zenginliği emin olun ki tesadüf değil, her biri hünerli ellerin eseri.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetleri et ve kebap çeşitlerimiz, hafta sonlarında yöresel serpme kahvaltımız mevsiminde sunduğumuz kaz kebabımız müdavimlerimizin de tercihi.

İki yüz elli kişilik açık ve iki yüz elli kişilik kapalı alandan oluşan mekanımızda ailenizle, dostlarınızla keyifli sohbetler eşliğinde yemeğinize, özel günlerinizin organizasyonlarına, yemekli şirket toplantılarınıza ve maç izleme keyfinize ev sahipliği yapıyoruz.

Merhaba,

Yirmi seneyi aşkın yemek sektörünün bilfiil çalışanıyım, başarılarımı işin mutfağından geçmiş olmaya borçluyum.

Her anının bir şov olması gerektiğine inandığım yemek sektöründe tüm deneyimlerimi ve tecrübelerimi sizinle Kalbur’da keyifle paylaşıyorum.

Saygı ve sevgilerimle
Metin Akdemir

Seçkin Lezzetlere Özel Mekan

Keyifli ve konforlu mekan tasarımında, özenle seçilen müziklerle, yemeğinizi zarif ve keyifli hale getirecek işine aşık personelimiz size kendinizi ev samimiyetinde hissettiriyor.

MekanımızSanal Tur

Yerinizi Ayırtın!

Kalbur'da olup bitenden habersiz kalmayın!

E-posta listemize kaydolun Kalbur’daki yenilikleri, haberleri takip edin!