Bizden Haberler

MS. Gurme Dilek Yeginsu Söyleşi

Gönderen Eylül 29, 2017

Kalburüstü lezzetleriyle Kalbur Et ve Kebap Canınız şöyle mis gibi bir et mi çekti? Peki, leziz mi leziz kebap ve etleriyle, kısa sürede namı bütün İstanbul’u sarmış bir mekanda, kendinize güzel bir ziyafet çekmeye ne dersiniz? O zaman size bu hafta kalburüstü lezzetleriyle Anadolu yakasında, et konusunda uzmanlaşmış favori restoranlarım arasında, en üst sıralarda kendine hemen yer edinen Kalbur Et ve Kebap’tan bahsedeyim madem.

Ataşehir’deki Şerifali bölgesinin en nezih, geniş ve şık mekanlarından birisine adım atmak üzereyim.

Açık ve kapalı olmak üzere toplam 500 kişilik bir oturma kapasitesinden bahsediyorum dile kolay. Turizm Bakanlığı ruhsatlı, bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu bu yüksek tavanlı 2 katlı mekan, oldukça ferah şekilde, ağırlıklı ahşap ve pastel tonlarda dekore edilmiş.

Canlı maç yayınlarının her noktadan izlenebilmesine olanak sağlayan çoklu ekranlarıyla burası, kaliteli aile ortamında futbol keyfi yaşamak isteyenlerin de ilk tercihi olmuş.

Çevresindeki bölgelere motorsikletli paket servis hizmeti de bulunuyor. Mekanın hemen girişinde sizi rahat bir oturma grubu karşılıyor.